O Canalogy

Náš příběh, naše cesta

SÍLA PŘÍRODY

Pěstujeme jen v EU certifikované odrůdy technického konopí šlechtěné pro co největší obsah nepsychoaktivních zdraví prospěšných látek – kanabinoidů, terpenů a flavonoidů. Odrůdy pečlivě vybíráme s ohledem na přirozenou rovnováhu všech látek, čímž se snažíme se využít darů přírody v co největší míře.

SÍLA KVALITY

Vlastní indoor pěstírna nám dává naprostou kontrolu od zasazení semínka do finální sklizně. Rostliny pěstujeme v přesně a přísně řízených podmínkách, díky kterým z nich dostaneme to nejlepší. K tomu patří i pravidelná revize a následná úprava podmínek v případě, že by výsledky neodpovídaly našim vysokým nárokům.

SÍLA ŘEMESLA

Sklizeň a následné zpracování probíhá s maximálním zřetelem na zachování všech parametrů, které ve svých produktech ctíme a hodnotíme. Práce je možná více, ale nic nepřijde nazmar a každá složka našich produktů má svůj význam a svou roli. Darů přírody si vážíme a proto jimi rozhodně neplýtváme.

SÍLA VĚDY

Neustále sledujeme a v naší práci zohledňujeme nové vědecké poznatky týkající se našich produktů. Vědomosti se nebojíme sdílet a podělit se o ně, stejně jako je zohlednit v našem portfoliu. Receptury našich produktů jsou unikátně navržené a mnohokrát testované.

Kdo za tím vším stojí?

David Bukovjan

Zakladatel společnosti EasyGrow specializující se na výrobu LED světel určených pro vnitřní kultivaci má mnohaletou praxi v oboru vnitřní kultivace rostlin a zeleniny. Dodavatelsky a projektově se spolupodílel na celé řadě projektů EKO farem, které k produkci zeleniny (převážně rajčat a salátů) využívají umělé osvětlení. Jako aktivního cvičence bojových sportů ho zaujaly možnosti nepsychoaktivních kanabinoidů v regeneraci organismu a hojení ran. Rozhodnutí zúročit profesní a podnikatelské zkušenosti k vytvoření značky, jež nabízí na nadstandardně kvalitní produkt, bylo jediným dalším logickým krokem.

MUDr. Vít Martin Matějka

Lékař se specializovanou způsobilostí v oboru klinické onkologie s více než 10 letou praxí na Onkologické klinice LF v Plzni nyní působí v Karlovarském kraji. Celou svou klinickou praxi se setkává s pacient využívající konopné preparáty, takže výsledky jejich používání může sledovat z “první ruky”. Neuspokojivá kvalita produktů na trhu, ho vedla k myšlence podílet se na projektu, který by měl kontrolu nad celým procesem výroby a tím dokázal držet konstantně vysoký standard a ručil za ně.

NÁŠ PŘÍBĚH

Náš příběh začíná poněkud netradičně na žíněnce tělocvičny pro bojová umění v Plzni. Zde se takřka náhodou potkali dva zakládající členové Canalogy. Majitel jednoho z největších e-shopů se zaměřením na kompletní sortiment v oblasti pěstování rostlin a lékař – onkolog s více než desetiletou praxí.

 

Rozhovor o možnostech využití kanabinoidů ve sportu se záhy stočil k tématu velmi nestálé kvality výrobků s obsahem kanabinoidů dostupných na českém trhu. Po několikahodinovém rozhovoru se zrodil nápad, založit ryze českou firmu, která bude dohlížet na kvalitu svých výrobků doslova od semínka až po konečný produkt a tím nabídne zákazníkům to nejdůležitější – konstantní kvalitu.